شرکت کاوان تجارت کیاسام

شرکت کاوان تجارت کیاسام

شرکت کاوان تجارت کیاسام در تاریخ 1398/12/14 به شماره ثبت 555699 تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت واردات و پخش لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و گجت‌های دیجیتال، در ایران بود. پشتوانه این شرکت تجربه 20 ساله مدیرانی است که در امر واردات کالا از چین فعالیت داشته‌اند.

در پرونده مدیران و موسسین این شرکت نمایندگی برندهای مطرحی همچون راک اسپس (Rock Space)، ایکس دوریا (X-doria) و هوهم (Hohem) بوده است و هم‌چنین Master دیگر برند موفق در سال‌های 90 تا 95 (در حوزه کیف تبلت و قاب موبایل و گلس) در سابقه مدیران کاوان تجارت کیاسام می‌باشد. این شرکت همیشه در تلاش بوده تا با بررسی نیاز مصرف کننده در زمینه لوازم جانبی دیجیتال، بهترین کالاها را از بهترین برندها در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار دهد. نمایندگی برندهای فوق الذکر و نحوه انتخاب کالاهای گذشته گویای تمایل مدیران این مجموعه به کیفیت و زیبایی است و قیمت اقتصادی در چارچوب کیفیت و زیبایی معنا می‌یابد.

یکی از دغدغه‌های مشتریان به هنگام خرید کالا، نوسانات قیمتی است که همین امر باعث بی رغبتی مشتریان برای تهیه کالای باکیفیت خارجی شده است. کاوان تجارت همیشه در تلاش بوده تا بدون توجه به هزینه برندسازی بتواند کالای باکیفیت را در اختیار مصرف کننده قرار دهد و خدمات پس از فروش کاوان نیز هدیه‌ای است برای قدردانی از انتخاب مشتریان عزیز، که این خدمات به هیچ عنوان باعث افزایش قیمت کالا نخواهد بود. این شرکت ارزش‌های حرفه‌ای همچون ثبات در قیمت گذاری و مشتری مداری را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است و تمامی کارمندان و مدیران کاوان به این ارزش‌ها واقف اند و در راستای آن‌ها تلاش می‌کنند.

  نیروی انسانی متخصص
کاوان تجارت کیاسام همواره در پی جذب نیروی متخصص و متعهد است و سطح علمی نیروهای شاغل در این شرکت دانش بنیان در بین دیگر فعالان حوزه دیجیتال مثال زدنی است. کاوان با دغدغه به روز بودن و پویایی، نیروهای متعهد خود را توسعه داده و در راستای این هدف، شرکت بودجه‌ای را تحت عنوان هزینه آموزش اختصاص داده است. لذا مدیرعامل کاوان تجارت کیاسام بر این اعتقاد است که جذب نیروی کارآمد و دانش محور هیچگاه متوقف نمی‌شود و شرکت هرروز یک جای خالی برای چنین نیرویی دارد.

نیروی انسانی متخصص
منبع یابی کالا

منبع یابی
همه تجار و صاحبان مشاغل بر این باورند که سود خوب از خرید خوب حاصل می‌شود و یکی از مدعیات قابل اثبات شرکت کاوان تجارت، بهره بردن از نیروی بازرگانی حاذق و توانا در شناسایی بهترین منبع برای واردات است.
در میان شرکای تجاری ایران، کشور چین همیشه جایگاه متفاوتی نسبت به دیگر کشورها داشته است. یکی از دلایلی که کشور چین در امر صادرات بسیار موفق بوده، بهره بردن از فناوری روز دنیا و نیروی کار ارزان بوده است. همین امر باعث شده است تا خط تولید بسیاری از شرکت‌های مطرح دنیا به چین منتقل شود و این کشور به مرکزی برای تولید انواع کالاهای به روز تبدیل شود.
یکی از دلایلی که برند پرووان با وجود کیفیت بالا، قیمت مناسب‌تری در میان رقبا دارد این است که، شرکت کاوان تجارت با حذف واسطه و ارتباط مستقیم با کارخانجات توانسته کالاها را با پایین‌ترین قیمت، نزدیک به قیمت مرجع، به ایران وارد کند و در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

درباره پرووان
یکی از زمینه‌های پرطرفدار میان مصرف کنندگان ایرانی و البته صاحبان کسب و کار، حوزه کالاهای دیجیتال بوده است. برندهای متعددی در ایران حضور داشته و سعی دارند تا سهمی از بازار ایران داشته باشند. یکی از این برندها که توانسته اعتماد جمع زیادی را به خود جلب کند، برند پرووان است. پرووان در سال 2015 در شهر شنژن چین پایه گذاری شد و با وجود نوپا بودن توانست به رقیبی سرسخت برای دیگر برندهای مطرح بین المللی تبدیل شود. هدف از راه اندازی این برند، ارائه کالاهای نوآورانه در جهت ایجاد آسایش و رفاه برای مردم بوده است.

رسالت این برند در نام آن نهفته است. “pro” به معنای حرفه‌ای، که در راستای رفتار حرفه‌ای تمامی اعضای شرکت برای تولید محصولات و خدمات متنوع بوده است. “one” نمایانگر رضایت مندی مشتریان است که هدف غایی شرکت می‌باشد. پس بنابراین می‌توان گفت که شرکت پرووان متشکل از خانواده‌ای حرفه‌ای شامل مدیران و متخصصانیست که در راستای بزرگترین هدفشان که رضایت مندی مشتریان عزیز است حرکت می‌کنند.

کالاهای برند پرووان در دسته بندی‌های متنوعی قرار می‌گیرند و ماندگاری و بازدهی بالا از مشخصه‌های این برند است. هم چنین مدیران این برند همیشه در تلاش بوده‌اند تا زیبایی در طراحی را هم مد نظر قرار دهند و سلایق تمامی اقشار جامعه را در بر گیرند.

   گارانتی کاوان

مرکز فروش و خدمات پس از فروش کاوان کالا در سال 1395 تاسیس شد. هدف از راه اندازی گارانتی کاوان، ارائه خدمات پس از فروش به برندهای تراز اول دنیا بوده است. در راستای همین هدف، از نیروهای حاذق در امر تعمیر و تعویض کالا بهره برده‌ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

گارانتی کاوان با بهره برداری از بستر آنلاین توانسته خدمات خود را به وسعت کشور در نظر بگیرد و به هر مصرف کننده‌ای در هر جای ایران خدمات ارائه دهد. به طور کلی روند فعالیت کاوان کالا به صورت تعمیر یا تعویض کالا است و همیشه در تلاش بوده تا سهولت استفاده از خدمات پس از فروش را برای تمامی مردم فراهم کند. مصرف کنندگان می‌توانند کالای خود را از هر نقطه ایران ارسال کنند تا به درخواستشان جهت بررسی و تعمیر کالا پاسخ داده شود.

خدمات پس از فروشی راهی است تا از کیفیت یک محصول اطمینان حاصل فرمایید. ارائه خدمات زمانی اهمیت دارد که خرابی آن محصول بیش از 3 درصد نباشد و هر برندی که گارانتی کاوان را همراه خود دارد به معنای تست کیفیت آن محصولات آن برند است.

گارانتی کاوان کالا

آینده کاوان تجارت

آینده کاوان ارائه کیفیت درشان ایرانی در قالب دسته محصولات مختلف و پس از آن حضور در بازارهای جهانی همچون Alibaba و Amazon است. در کنار بررسی نیاز مردم در زمینه کالاهای دیجیتال، ایجاد آسودگی خاطر جهت تهیه برندهای معتبر از رسالت‌های مدیران این شرکت است.

از دیگر اهداف کاوان، ارتقا بخشیدن خدمات پس از فروش در قالب کاوان کالا است. در آینده‌ای نه چندان دور هر برند معتبری برای بهره بردن از بازار ایران و ایجاد اطمینان میان مشتریان باید کارت گارانتی کاوان را همراه خود داشته باشد.

پرووان نامی تجاری است که صرفا به دنبال کسب سود نیست و از اهداف والای آن ایجاد اشتغال و بهره بردن از نیروهای جوان و با استعداد است. در این راستا راه اندازی خط تولید از اهدافی است که مدیران کاوان سر لوحه کارهای خود قرار داده‌اند تا با افزایش عرضه بتوانند راهکار صادرات به کشورهای اطراف را هم در پیش گیرند.

سبک زندگی در قرن 21 به سرعت به سوی هوشمندسازی ابزارها و محیط زندگی و کار است. پرووان برندی است که به دنبال بالا بردن میزان رضایت و استانداردهای زندگی است و در این راستا این برند پیشرو و محبوب، بیشتر در سبد کالاهای هوشمند خواهد بود اگرچه کالاهای مصرفی همیشه در سبد برند پرووان جا خواهند داشت.

کاوان تجارت کیاسام

همکاری کاوان تجارت با برند‌های معتبر دنیا