دپارتمان بازرگانی

دپارتمان بازرگانی شرکت کاوان تجارت کیاسام در تلاش است تا با بررسی بازار لوازم جانبی موبایل در سرتاسر جهان، کالاهای برتر را شناسایی کند و از طرفی با منبع یابی دقیق از بهترین کارخانه‌ها خرید را انجام دهد. این امر باعث می‌شود تا قیمت تمام شده هر کالا بسیار پایین‌تر باشد و همین امر فارغ از به صرفه بودن قیمت کالا، فضای رقابتی را در حوزه لوازم جانبی موبایل تشدید می‌کند. از طرفی دپارتمان بازرگانی سعی بر این دارد تا از مسیرهای کامللا قانونی نسبت به واردات کالا اقدام کننده تا مصرف کننده ایرانی آسودگی خاطر لازم از بابت تهیه محصولی تست و تایید شده از نظر فنی و کیفی را داشته باشد.

منبع یابی (Sourcing)

منبع یابی از اولین مراحل واردات کالای باکیفیت است. شرکت کاوان تجارت کیاسام در تلاش بوده تا با بهره گیری از تیمی حاذق بهترین کالاها را از بهترین کارخانه‌ها تهیه و وارد کند تا مصرف کننده ایرانی حس خوب استفاده از کالایی باکیفیت را بدست آورد.

واردات کالا

کارشناسان کاوان تجرت کیاسام تمامی مراحل واردات را به صورت قانونی از گمرک کشور طی می‌کند و پس از انجام مراحل قانونی و گذراندن تست کیفیت به دست مصرف کنندگان می‌رسد تا آسودگی خاطر لازم از بابت تهیه کالایی باکیفیت را داشته باشند.

اعضای تیم بازرگانی

الناز عالی نژاد

کارشناس واردات

هدیه موسوی

کارشناس واردات

زینب نیازی

کارشناس واردات

محدثه صفرنژاد

کارشناس منبع یابی

شیرین خوش آبی

کارشناس منبع یابی

شیوا شجاعی

کارشناس منبع یابی

دپارتمان‌های کاوان تجارت

بازرگانی

واد بازرگانی همیشه در تلاش بوده تا با Sourcing مناسب کالاهایی با بالاترین کیفیت را شناسایی و از مراجع اصلی خریداری کند تا فارغ از قیمت گذاری پایین از کیفیت محصولات اطمینان حاصل کند. هم‌چنین با رصد بازار لوازم جانبی موبایل در سطح جهان در تلاش هستند تا کالاهای باکیفیت و با کیفیت روز را در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار دهند.

فروش

شناسایی نیازهای بازار ایران، معرفی و توزیع مناسب کالاهای برند پرووان از اهم وظایفی است که این واحد دنبال می‌کند. بالغ بر 300 مدل کالای مختلف از سوی واحد فروش به طور مستمر به بازار عرضه می‌شود. پرسنل واحد فروش به صورت تمام وقت در حال پاسخگویی و ارائه خدمات به بیش از 50نمایندگی در سطح ایران هستند.

دیجیتال مارکتینگ

امروزه شاهد افزایش میزان استفاده عموم مردم از اینترنت در سراسر دنیا هستیم. به همین منظور واحد دیجیتال مارکتینگ کاوان تجارت بر آن است تا با ارائه بهترین خدمات اینترنتی، نقشی موثر برای مخاطبان خود ایفا کند.

واحد دیجیتال مارکتینگ با بروزرسانی مستمر سایت و صفحات رونیکس در شبکه‌های اجتماعی مختلف اعم از اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و لینکدین و تولید محتوای متنی در تلاش است تا برند پرووان را به کاربران بیشتری معرفی کند.

گارانتی

کاوان تجارت برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود، شرکتی دیگر با نام «کاوان کالا» را تأسیس کرده است. کاون تجارت با بیش از 50 عاملیت مجاز در سراسر کشور، خدمات متنوع خود (مانند ۱۲ ماه و 6 ماه گارانتی تعویض و تعمیر) را به مشتریان ارائه کند. هم‌چنین با بهره‌گیری از فضای آنلاین توانسته فرایند ثبت و پیگیری سفارشات گارانتی را برای تمام مردم فراهم کند.