الهام خاتمی

خانم الهام خاتمی زاده با 15 سال سابقه، در ایجاد همسویی با استراتژی های مالی شرکت و استقرار سیستم حسابداری مطابق و همگام با اصول مدرن و توسعه یافته حسابداری نهایت تلاش خود را کرده اند و در این راه از مزیت های تیم دانشی و صادق مالی بهره برده اند، این واحد با برنامه ریزی و سازماندهی  تامین وجه و استفاده موثر از منابع شرکت در جهت رشد، ارتقا، سود آوری، تضمین و تاثیر مناسب عوامل فوق مرکز اطمینان و دلگرمی سازمان در تعامل رضایت بخش با نمایندکان و مشتریان مجموعه است تا با رعایت اصول استانداردهای مالی و مالیاتی مراتب اطمینان این مجموعه را فراهم سازد.

اعضای تیم

نرگس غریب

محبوبه ناصری

زهرا طیبی

آقای فرج اللهی

اسماعیل سمیعی کیا

دپارتمان‌های کاوان تجارت

بازرگانی

واد بازرگانی همیشه در تلاش بوده تا با Sourcing مناسب کالاهایی با بالاترین کیفیت را شناسایی و از مراجع اصلی خریداری کند تا فارغ از قیمت گذاری پایین از کیفیت محصولات اطمینان حاصل کند. هم‌چنین با رصد بازار لوازم جانبی موبایل در سطح جهان در تلاش هستند تا کالاهای باکیفیت و با کیفیت روز را در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار دهند.

فروش

شناسایی نیازهای بازار ایران، معرفی و توزیع مناسب کالاهای برند پرووان از اهم وظایفی است که این واحد دنبال می‌کند. بالغ بر 300 مدل کالای مختلف از سوی واحد فروش به طور مستمر به بازار عرضه می‌شود. پرسنل واحد فروش به صورت تمام وقت در حال پاسخگویی و ارائه خدمات به بیش از 50نمایندگی در سطح ایران هستند.

دیجیتال مارکتینگ

امروزه شاهد افزایش میزان استفاده عموم مردم از اینترنت در سراسر دنیا هستیم. به همین منظور واحد دیجیتال مارکتینگ کاوان تجارت بر آن است تا با ارائه بهترین خدمات اینترنتی، نقشی موثر برای مخاطبان خود ایفا کند.

واحد دیجیتال مارکتینگ با بروزرسانی مستمر سایت و صفحات رونیکس در شبکه‌های اجتماعی مختلف اعم از اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و لینکدین و تولید محتوای متنی در تلاش است تا برند پرووان را به کاربران بیشتری معرفی کند.

گارانتی

کاوان تجارت برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود، شرکتی دیگر با نام «کاوان کالا» را تأسیس کرده است. کاون تجارت با بیش از 50 عاملیت مجاز در سراسر کشور، خدمات متنوع خود (مانند ۱۲ ماه و 6 ماه گارانتی تعویض و تعمیر) را به مشتریان ارائه کند. هم‌چنین با بهره‌گیری از فضای آنلاین توانسته فرایند ثبت و پیگیری سفارشات گارانتی را برای تمام مردم فراهم کند.