حسام روحانی

حسام روحانی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت کاوان تجارت کیاسام است. او که در صحبت­ های خود بارها به سختی­ های مسیر تأسیس کاوان تجارت اشاره کرده، هرگز دست از تلاش نکشیده و پس از گذراندن شکست­ ها و پشت سر گذاشتن دشواری­ های بسیار موفق شده است برند مطرح لوازم جانبی موبایل را به بام ست مصرف کننده ایرانی برساند. روحانی ایده فتح بازارهای جهانی را در سر داشته  و پیش از این اشاره کرده که آمادگی پذیرش تمامی چالش ­های این مسیر را دارد.

آقای روحانی با توصیف پرووان به عنوان برندی باکیفیت، اعلام کرد که هم‌ اکنون پرووان در سراسر کشور ایران توسط بیش از 50 نمایندگی فعال و هم‌چنین بهره‌گیری از فضای اینترنت به دست مردم عزیزمان می‌رسد تا از کالای باکیفیت بهره ببرند.

او ایده واردات و توزیع این برند را از سال 1396 گسترش داد و با تجربه 25 ساله در حوزه واردات و توزیع کالا از چین، پرووان را به عنوان تولید کننده کالاهایی باکیفیت شناسایی و به بازار عرضه کرد.

آقای حسام روحانی هدف از ارائه برند پرووان را پاسخ به نیازهای مهم صنف لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر  ایران می ‌داند.

وی جایی در خصوص توزیع برند پرووان این چنین گفت، که اگر قرار است صاحب کسب ‌و کار بزرگی در صنف لوازم جانبی دیجیتال شوم باید برندی را وارد کنم که به تمام نیازها و خلاها در این بازار پاسخ دهد؛ برندی که خدمات پس از فروش مطلوب، کیفیت بالا، تنوع گسترده و قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه داشته باشد. برندی لایق و شایسته مصرف کننده ایرانی…

مدیران دپارتمان‌ها

مهرنوش مشرقی – مدیر بازرگانی

مهرنوش مشرقی، مدیر بازرگانی کاوان تجارت کیاسام، توانسته در امر Sourcing و تامین کالا قدم‌های بزرگی بردارد و با ایجاد پل ارتباطی میان بازار لوازم جانبی موبایل ایران و کشور چین، گام بزرگی در تامین کالای باکیفیت با قیمت مناسب بردارد. از اهداف آتی واحد بازرگانی شناسایی پرطرفداترین و باکیفیت‌ترین کالاها و ایجاد خط تولید آن‌ها در کشور ایران است.

علی جعفری – مدیر فروش و مارکتینگ

ایجاد فروشگاه‌های سراسری و دسترسی آسان برای مصرف کننده ایرانی جهت دسترسی به محصولات پرووان از مواردی بوده که توسط مدیر فروش شرکت به ثمر رسیده است. هم‌چنین معرفی مناسب به همکاران حوزه لوازم جانبی موبایل سبب شده تا ارزش واقعی کالاهای پرووان بر تمامی همکاران عیان شود و اشتیاق بالاتری جهت توطیع محصولات میان خریداران داشته باشند.

عمید خلیلی – مدیر گارانتی

شرکت کاوان تجارت کیاسام اقدام به تولید و مونتاژ محصولات متنوعی در این زمینه لوازم جابی موبایل و کامپیوتر کرده است که با استقبال قابل ستایشی از طرف مشتریان روبرو گردیده است. طبیعتا با توسعه ضریب نفوذ محصولات، توسعه در زمینه خدمات پس از فروش برای پاسخگویی به این استقبال مشتریان غیرقابل انکار بوده و کاوان تجارت به این نیاز مهم با استفاده از یک تیم کارآمد و توانمند برنامه ریزی مدونی انجام داده است.

امیرحسین یعقوبی – مدیر کاوان تامین

جناب آقای امیرحسین یعقوبی با 7سال سابقه، در حال توسه و ایجاد زیرساخت های لازم جهت ارائه خدمات بازرگانی از جمله سورسینگ، ثبت سفارش و خرید از فروشگاهای خارجی از کشور چین، ترکیه و امارات می باشد این واحد در پی ارتقا رتبه سایت کاوان تامین در گوگل می باشد و هم چنین در پی ایجاد زیرساخت هایی برای خرید مستقیم ازآمازون است و در این بین حمایت تیم حرفه ای و مبتکر کاوان تامین در پیشبرد اهداف از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مجتبی ارباب – مدیر اداری

در بدو تأسیس شرکت، آقای مجتبی ارباب بعنوان مدیر اداری و انفورماتیک منسوب گردید. توانمندی ایشان در برنامه ریزی و تجهیز زیرساخت حوزه انفورماتیک شرکت ، مدیر عامل را مصمم‌تر در انتخاب وی در این جایگاه حساس نمود و با اجماع نظر هیئت مدیره منسوب و تا کنون هم به خوبی ایفای نقش داشته و موجبات رضایت مدیران را در پی داشته است.

معصومه حسنی – سرپرست حسابداری

استفاده بهینه از منابع شرکت در راستای سودآوری  بوسیله طراحی , برنامه ریزی و پیش بینی بودجه  می باشد.
درضمن با استقرار سیستم و فرآیندهای منظم مطابق با اصول حسابداری مدون و با استفاده از تکنولوژی های مدرن امور مالی مناسب در کنار سایر همکاران امورمالی از ایجاد اختلال درسیستم جلوگیری نموده است .

محسن گچلو – مدیر انبار و لجستیک

جناب آقای محسن گچلو، همواره در پی استقرار جدیدترین متد انبارداری و لجستیک هستند هم چنین ایشان در خصوص حفظ و نگهداری کالا ها و ارتقا ایمنی تدابیر خاصی را اندیشیده اند و تعهد ایشان در این خصوص مثال زدنی است، تیم انبار با بالا بردن سرعت عملیات در ارتقا خدمات پیشرو به مشتریان نقش مهمی دارد و فرهنگ کار تیمی و استقبال از تغییر بعنوان اساس این واحد می باشد که سنگ بنای محکمی برای پیشبرد اهداف آن می باشد.