شرکت کاوان تجارت کیاسام

آموزش ثبت گارانتی کاوان سرویس

مرحله اول ثبت گارانتی

مرحله اول > عضویت در سایت کاوان سرویس

همانطور که قبلا اشاره کردیم، در صورتیکه سریال درج شده روی کارت گارانتی محصولات را وارد سایت کاوان سرویس نمایید، یک ماه به مدت زمان گارانتی محصول خریداری شده به صورت هدیه دریافت می‌نمایید. در ادامه با نحوه ثبت کد گارانتی در سایت کاوان سرویس آشنا خواهید شد. در ابتدا از طریق منو بالای سایت گزینه ثبت‌نام | ورود را انتخاب نموده و با شماره موبایل خود داخل سایت کاوان سرویس عضو شوید.

ثبت‌نام | ورود

مرحله دوم > تکمیل اطلاعات کاربری

جهت اطلاع از جشنواره‌ها و تخفیف‌های ویژه فروش یا دریافت هدایا مناسبتی، پس از ورود به حساب کاربری، وارد منو اطلاعات کاربری شده و اطلاعات شخصی خود مانند نام، نام خانوادگی، ایمیل و در صورت تمایل رمز عبور خود را تنظیم نمایید.

مرحله دوم ثبت گارانتی
مرحله سوم

مرحله سوم > ثبت سریال گارانتی

در ادامه جهت ثبت سریال گارانتی محصول خریداری شده، از منو لیست کالاهای من، به تب ثبت محصول جدید رفته و سریال گارانتی و نام فروشگاهی که خرید کالا از آن انجام شده است را وارد نموده و سپس بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید.

در صورت ثبت موفق سریال گارانتی، مشخصات محصول شما به همراه مدت زمان باقی‌مانده از گارانتی به شما نمایش داده خواهد شد و در این بخش می‌توانید کالاهای ثبت شده، تاریخ شروع گارانتی و تاریخ اتمام را مشاهده نمایید.

سریال گارانتی کاوان سرویس

درباره گارانتی کاوان سرویس

مرکز فروش و خدمات پس از فروش کاوان سرویس در سال 1395 تاسیس شد. هدف از راه اندازی گارانتی کاوان، ارائه خدمات پس از فروش به برندهای تراز اول دنیا بوده است. در راستای همین هدف، از نیروهای حاذق در امر تعمیر و تعویض کالا بهره برده‌ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.
گارانتی کاوان با بهره برداری از بستر آنلاین توانسته خدمات خود را به وسعت کشور در نظر بگیرد و به هر مصرف کننده‌ای در هر جای ایران خدمات ارائه دهد. به طور کلی روند فعالیت کاوان سرویس به صورت تعمیر یا تعویض کالا است و همیشه در تلاش بوده تا سهولت استفاده از خدمات پس از فروش را برای تمامی مردم فراهم کند. مصرف کنندگان می‌توانند کالای خود را از هر نقطه ایران ارسال کنند تا به درخواستشان جهت بررسی و تعمیر کالا پاسخ داده شود.

خدمات پس از فروشی راهی است تا از کیفیت یک محصول اطمینان حاصل فرمایید. ارائه خدمات زمانی اهمیت دارد که خرابی آن محصول بیش از 3 درصد نباشد و هر برندی که گارانتی کاوان را همراه خود دارد به معنای تست کیفیت آن محصولات آن برند است.

گارانتی کاوان کالا