مدیران کاوان تجارت کیاسام

شرکت کاوان تجارت کیاسام در سال 1398 توسط مدیرانی با تجربه 25 ساله در حوزه واردات از کشور چین تاسیس شده است. هدف از تاسیس این شرکت واردات و پخش کالای باکیفیت خارجی و در شأن ایرانی است تا تمامی اقشار جامعه بتوانند از انواع گجت‌ها و لوازم جانبی موبایل متناسب با سلیقه خود بهره ببرند. یکی از برندهایی که از بدو تولد در شهر شنژن چین، مهد برندهای مطرح لوازم موبایل، توانسته فضای رقابتی را تشدید کند برند پرووان بوده است. مدیران شرکت کاوان تجارت با بررسی طراحی و کیفیت محصولات نسبت به واردات انحصاری و قانونی این برند در کشور عزیزمان ایران اقدام کرده‌اند. یکی از معیارهای واردات برای مدیران ارائه قیمت معقول و دریافت کمترین حاشیه سود از خریداران است. از طرفی تمامی کالاها با گارانتی رسمی کاوان کالا ارائه می‌شوند و همین موضوع باعث شده تا خریداران آسودگی خاطر لازم را از بابت تهیه محصول مورد نظرشان داشته باشند.

حسام روحانی -مدیر عامل

حسام روحانی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت کاوان تجارت کیاسام است. او در صحبت‌های خود بارها به اهمیت اشتغالزایی و استفاده از نیروی جوان جهت نوآوری و بررسی نیازهای تمامی اقشار جامعه در حوزه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر اشاره کرده است. ایشان اعتقاد دارند آینده از آن کسانی است که رویایی در سر دارند و برای آن تلاش می‌کنند و به همین دلیل اهمیت دادن به نیروی جوان را سر لوحه کار خود قرار داده‌اند.

مهرنوش مشرقی – مدیر بازرگانی

مهرنوش مشرقی، مدیر بازرگانی کاوان تجارت کیاسام، توانسته در امر Sourcing و تامین کالا قدم‌های بزرگی بردارد و با ایجاد پل ارتباطی میان بازار لوازم جانبی موبایل ایران و کشور چین، گام بزرگی در تامین کالای باکیفیت با قیمت مناسب بردارد. از اهداف آتی واحد بازرگانی شناسایی پرطرفداترین و باکیفیت‌ترین کالاها و ایجاد خط تولید آن‌ها در کشور ایران است.

علی جعفری – مدیر فروش و مارکتینگ

ایجاد فروشگاه‌های سراسری و دسترسی آسان برای مصرف کننده ایرانی جهت دسترسی به محصولات پرووان از مواردی بوده که توسط مدیر فروش شرکت به ثمر رسیده است. هم‌چنین معرفی مناسب به همکاران حوزه لوازم جانبی موبایل سبب شده تا ارزش واقعی کالاهای پرووان بر تمامی همکاران عیان شود و اشتیاق بالاتری جهت توزیع محصولات میان خریداران داشته باشند.

عمید خلیلی – مدیر گارانتی

شرکت کاوان تجارت کیاسام اقدام به تولید و مونتاژ محصولات متنوعی در این زمینه لوازم جابی موبایل و کامپیوتر کرده است که با استقبال قابل ستایشی از طرف مشتریان روبرو گردیده است. طبیعتا با توسعه ضریب نفوذ محصولات، توسعه در زمینه خدمات پس از فروش برای پاسخگویی به این استقبال مشتریان غیرقابل انکار بوده و کاوان تجارت به این نیاز مهم با استفاده از یک تیم کارآمد و توانمند برنامه ریزی مدونی انجام داده است.

امیرحسین یعقوبی – مدیر کاوان تامین

جناب آقای امیرحسین یعقوبی با 7سال سابقه، در حال توسه و ایجاد زیرساخت های لازم جهت ارائه خدمات بازرگانی از جمله سورسینگ، ثبت سفارش و خرید از فروشگاهای خارجی از کشور چین، ترکیه و امارات می باشد این واحد در پی ارتقا رتبه سایت کاوان تامین در گوگل می باشد و هم چنین در پی ایجاد زیرساخت هایی برای خرید مستقیم ازآمازون است و در این بین حمایت تیم حرفه ای و مبتکر کاوان تامین در پیشبرد اهداف از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مجتبی ارباب – مدیر اداری

در بدو تأسیس شرکت، آقای مجتبی ارباب بعنوان مدیر اداری و انفورماتیک منسوب گردید. توانمندی ایشان در برنامه ریزی و تجهیز زیرساخت حوزه انفورماتیک شرکت ، مدیر عامل را مصمم‌تر در انتخاب وی در این جایگاه حساس نمود و با اجماع نظر هیئت مدیره منسوب و تا کنون هم به خوبی ایفای نقش داشته و موجبات رضایت مدیران را در پی داشته است.

مازیار مرادی – مشاور اجرایی

جناب آقای مازیار مرادی مشاور اجرایی مدیر عامل با 17 سال سابقه، همگام با توسعه سازمان در پیشبرد اهداف زیرساختی سازمان نقش مهمی را ایفا کرده اند و با گسترش بازار محصولات و تعداد منابع انسانی به توسعه زیرساختها از جمله انبار و فضای اداری پرداخته اند همچنین با ورود سازمان به مقوله تولید این واحد بیش از پیش اهمیت خود را نشان داده است.

الهام خاتمی – مدیر حسابداری

استفاده بهینه از منابع شرکت در راستای سودآوری  بوسیله طراحی , برنامه ریزی و پیش بینی بودجه  می باشد.
درضمن با استقرار سیستم و فرآیندهای منظم مطابق با اصول حسابداری مدون و با استفاده از تکنولوژی های مدرن امور مالی مناسب در کنار سایر همکاران امورمالی از ایجاد اختلال درسیستم جلوگیری نموده است .

منصور ضیائی – مدیر انبار و لجستیک

جناب آقای منصور ضیایی با 28 سال سابقه، همواره در پی استقرار جدیدترین متد انبارداری و لجستیک هستند هم چنین ایشان در خصوص حفظ و نگهداری کالا ها و ارتقا ایمنی تدابیر خاصی را اندیشیده اند و تعهد ایشان در این خصوص مثال زدنی است، تیم انبار با بالا بردن سرعت عملیات در ارتقا خدمات پیشرو به مشتریان نقش مهمی دارد و فرهنگ کار تیمی و استقبال از تغییر بعنوان اساس این واحد می باشد که سنگ بنای محکمی برای پیشبرد اهداف آن می باشد.

محمد فرج‌الهی – مشاور مالی

جناب اقای محمد فرج الهی مشاور مالی با 30 سال سابقه، در تلاش برای تثبیت جایگاه معاونت مالی بعنوان یکی از بازوهای اصلی شرکت هستند و همواره در پی بهبود فرآیندهای مالی و حسابداری شرکت می باشند، هم چنین معاونت مالی پیشرو در استفاده از ابزارها و نرم افزارهای جدید در جهت اراِئه گزارشهای دقیق و کارآمد است، یکی از مهم ترین مسئولیتهای این واحد ارائه راهکارهای مالی برای افزایش حاشیه سود شرکت می باشد و این مهم مدیون تیم همدل و همراه این معاونت است.

0
نمایندگان فعال
0
تعداد کارشناسان
0
سال تاسیس
0
سبد کالاها

دپارتمان‌های کاوان تجارت کیاسام

پرووان ProOne برندی بین‌المللی در حوزه لوازم جانبی موبایل است و در حال حاضر بیش از 300 محصول متنوع را در ۱۲ گروه از جمله پاوربانک، هدست و هندزفری، ایرپاد، هولدر، کابل و….. را به بازار عرضه می‌کند.
شرکت کاوان تجارت 3 دفتر اصلی در کشورهای چین، دبی و ایران دارد و با حضور بیش از 50 نمایندگی فعال در سراسر کشور کالای باکیفیت را به مردم ارائه می‌دهد.
از سویی برند پرووان ProOne از واحدهای سازمانی مختلفی تشکیل می‌شود که هر کدام نقشی مهم و کلیدی را برای ارتقای برند و بهبود مستمر آن ایفا می‌کنند. واحدهایی شامل بازرگانی، فروش و بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ و گارانتی در کنار هم این برند را ارائه می‌دهند.
هدف ما از ایجاد این مطلب آشنایی بیشتر شما با واحدهای مختلف شرکت کاوان تجارت کیاسام است:

بازرگانی

واحد بازرگانی همیشه در تلاش بوده تا با Sourcing مناسب کالاهایی با بالاترین کیفیت را شناسایی و از مراجع اصلی خریداری کند تا فارغ از قیمت گذاری پایین از کیفیت محصولات اطمینان حاصل کند. هم‌چنین با رصد بازار لوازم جانبی موبایل در سطح جهان در تلاش هستند تا کالاهای باکیفیت و با کیفیت روز را در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار دهند.

فروش

شناسایی نیازهای بازار ایران، معرفی و توزیع مناسب کالاهای برند پرووان از اهم وظایفی است که این واحد دنبال می‌کند. بالغ بر 300 مدل کالای مختلف از سوی واحد فروش به طور مستمر به بازار عرضه می‌شود. پرسنل واحد فروش به صورت تمام وقت در حال پاسخگویی و ارائه خدمات به بیش از 50نمایندگی در سطح ایران هستند.

دیجیتال مارکتینگ

امروزه شاهد افزایش میزان استفاده عموم مردم از اینترنت در سراسر دنیا هستیم. به همین منظور واحد دیجیتال مارکتینگ کاوان تجارت بر آن است تا با ارائه بهترین خدمات اینترنتی، نقشی موثر برای مخاطبان خود ایفا کند.

واحد دیجیتال مارکتینگ با بروزرسانی مستمر سایت و صفحات رونیکس در شبکه‌های اجتماعی مختلف اعم از اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و لینکدین و تولید محتوای متنی در تلاش است تا برند پرووان را به کاربران بیشتری معرفی کند.

گارانتی

کاوان تجارت برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود، شرکتی دیگر با نام «کاوان کالا» را تأسیس کرده است. کاون تجارت با بیش از 50 عاملیت مجاز در سراسر کشور، خدمات متنوع خود (مانند ۱۲ ماه و 6 ماه گارانتی تعویض و تعمیر) را به مشتریان ارائه کند. هم‌چنین با بهره‌گیری از فضای آنلاین توانسته فرایند ثبت و پیگیری سفارشات گارانتی را برای تمام مردم فراهم کند.

درباره ما

شرکت کاوان تجارت کیاسام در تاریخ 1398/12/14 به شماره ثبت 996555تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت واردات و پخش لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و گجت‌های دیجیتال، در ایران بود. پشتوانه این شرکت تجربه 20 ساله مدیرانی است که در امر واردات کالا از چین فعالیت داشته‌اند.

در پرونده مدیران و موسسین این شرکت نمایندگی برندهای مطرحی همچون راک اسپس (Rock Space)، ایکس دوریا (X-doria) و هوهم (Hohem) بوده است و هم‌چنین Master دیگر برند موفق در سال‌های 90 تا 95 (در حوزه کیف تبلت و قاب موبایل و گلس) در سابقه مدیران کاوان تجارت کیاسام می‌باشد. این شرکت همیشه در تلاش بوده تا با بررسی نیاز مصرف کننده در زمینه لوازم جانبی دیجیتال، بهترین کالاها را از بهترین برندها در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار دهد. نمایندگی برندهای فوق الذکر و نحوه انتخاب کالاهای گذشته گویای تمایل مدیران این مجموعه به کیفیت و زیبایی است و قیمت اقتصادی در چارچوب کیفیت و زیبایی معنا می‌یابد.

شبکه‌های اجتماعی