مدیران کاوان تجارت کیاسام

شرکت کاوان تجارت کیاسام در سال 1398 توسط مدیرانی با تجربه 25 ساله در حوزه واردات از کشور چین تاسیس شده است. هدف از تاسیس این شرکت واردات و پخش کالای باکیفیت خارجی و در شأن ایرانی است تا تمامی اقشار جامعه بتوانند از انواع گجت‌ها و لوازم جانبی موبایل متناسب با سلیقه خود بهره ببرند. یکی از برندهایی که از بدو تولد در شهر شنژن چین، مهد برندهای مطرح لوازم موبایل، توانسته فضای رقابتی را تشدید کند برند پرووان بوده است. مدیران شرکت کاوان تجارت با بررسی طراحی و کیفیت محصولات نسبت به واردات انحصاری و قانونی این برند در کشور عزیزمان ایران اقدام کرده‌اند. یکی از معیارهای واردات برای مدیران ارائه قیمت معقول و دریافت کمترین حاشیه سود از خریداران است. از طرفی تمامی کالاها با گارانتی رسمی کاوان کالا ارائه می‌شوند و همین موضوع باعث شده تا خریداران آسودگی خاطر لازم را از بابت تهیه محصول مورد نظرشان داشته باشند.

پرووان ProOne برندی بین‌المللی در حوزه لوازم جانبی موبایل است و در حال حاضر بیش از 300 محصول متنوع را در ۱۲ گروه از جمله پاوربانک، هدست و هندزفری، ایرپاد، هولدر، کابل و….. را به بازار عرضه می‌کند.
شرکت کاوان تجارت 3 دفتر اصلی در کشورهای چین، دبی و ایران دارد و با حضور بیش از 50 نمایندگی فعال در سراسر کشور کالای باکیفیت را به مردم ارائه می‌دهد.
از سویی برند پرووان ProOne از واحدهای سازمانی مختلفی تشکیل می‌شود که هر کدام نقشی مهم و کلیدی را برای ارتقای برند و بهبود مستمر آن ایفا می‌کنند. واحدهایی شامل بازرگانی، فروش و بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ و گارانتی در کنار هم این برند را ارائه می‌دهند.
هدف ما از ایجاد این مطلب آشنایی بیشتر شما با واحدهای مختلف شرکت کاوان تجارت کیاسام است:

حسام روحانی – مدیریت

حسام روحانی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت کاوان تجارت کیاسام است. او در صحبت‌های خود بارها به اهمیت اشتغالزایی و استفاده از نیروی جوان جهت نوآوری و بررسی نیازهای تمامی اقشار جامعه در حوزه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر اشاره کرده است. ایشان اعتقاد دارند آینده از آن کسانی است که رویایی در سر دارند و برای آن تلاش می‌کنند و به همین دلیل اهمیت دادن به نیروی جوان را سر لوحه کار خود قرار داده‌اند.

مهرنوش مشرقی – مدیر بازرگانی

مهرنوش مشرقی، مدیر بازرگانی کاوان تجارت کیاسام، توانسته در امر Sourcing و تامین کالا قدم‌های بزرگی بردارد و با ایجاد پل ارتباطی میان بازار لوازم جانبی موبایل ایران و کشور چین، گام بزرگی در تامین کالای باکیفیت با قیمت مناسب بردارد. از اهداف آتی واحد بازرگانی شناسایی پرطرفداترین و باکیفیت‌ترین کالاها و ایجاد خط تولید آن‌ها در کشور ایران است.

علی جعفری – مدیر فروش و مارکتینگ

ایجاد فروشگاه‌های سراسری و دسترسی آسان برای مصرف کننده ایرانی جهت دسترسی به محصولات پرووان از مواردی بوده که توسط مدیر فروش شرکت به ثمر رسیده است. هم‌چنین معرفی مناسب به همکاران حوزه لوازم جانبی موبایل سبب شده تا ارزش واقعی کالاهای پرووان بر تمامی همکاران عیان شود و اشتیاق بالاتری جهت توزیع محصولات میان خریداران داشته باشند.

عمید خلیلی – مدیر خدمات‌پس‌ ازفروش

شرکت کاوان تجارت کیاسام اقدام به تولید و مونتاژ محصولات متنوعی در این زمینه لوازم جابی موبایل و کامپیوتر کرده است که با استقبال قابل ستایشی از طرف مشتریان روبرو گردیده است. طبیعتا با توسعه ضریب نفوذ محصولات، توسعه در زمینه خدمات پس از فروش برای پاسخگویی به این استقبال مشتریان غیرقابل انکار بوده و کاوان تجارت به این نیاز مهم با استفاده از یک تیم کارآمد و توانمند برنامه ریزی مدونی انجام داده است.

امیرحسین یعقوبی – مدیر کاوان تامین

جناب آقای امیرحسین یعقوبی با 7سال سابقه، در حال توسه و ایجاد زیرساخت های لازم جهت ارائه خدمات بازرگانی از جمله سورسینگ، ثبت سفارش و خرید از فروشگاهای خارجی از کشور چین، ترکیه و امارات می باشد این واحد در پی ارتقا رتبه سایت کاوان تامین در گوگل می باشد و هم چنین در پی ایجاد زیرساخت هایی برای خرید مستقیم ازآمازون است و در این بین حمایت تیم حرفه ای و مبتکر کاوان تامین در پیشبرد اهداف از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مجتبی ارباب – مدیر اداری

در بدو تأسیس شرکت، آقای مجتبی ارباب بعنوان مدیر اداری و انفورماتیک منسوب گردید. توانمندی ایشان در برنامه ریزی و تجهیز زیرساخت حوزه انفورماتیک شرکت ، مدیر عامل را مصمم‌تر در انتخاب وی در این جایگاه حساس نمود و با اجماع نظر هیئت مدیره منسوب و تا کنون هم به خوبی ایفای نقش داشته و موجبات رضایت مدیران را در پی داشته است.

معصومه حسنی – سرپرست حسابداری

استفاده بهینه از منابع شرکت در راستای سودآوری  بوسیله طراحی , برنامه ریزی و پیش بینی بودجه  می باشد.
درضمن با استقرار سیستم و فرآیندهای منظم مطابق با اصول حسابداری مدون و با استفاده از تکنولوژی های مدرن امور مالی مناسب در کنار سایر همکاران امورمالی از ایجاد اختلال درسیستم جلوگیری نموده است .

محسن گچلو – سرپرست انبار و لجستیک

جناب آقای محسن گچلو ، همواره در پی استقرار جدیدترین متد انبارداری و لجستیک هستند هم چنین ایشان در خصوص حفظ و نگهداری کالا ها و ارتقا ایمنی تدابیر خاصی را اندیشیده اند و تعهد ایشان در این خصوص مثال زدنی است، تیم انبار با بالا بردن سرعت عملیات در ارتقا خدمات پیشرو به مشتریان نقش مهمی دارد و فرهنگ کار تیمی و استقبال از تغییر بعنوان اساس این واحد می باشد که سنگ بنای محکمی برای پیشبرد اهداف آن می باشد.

0
نمایندگان فعال
0
تعداد کارشناسان
0
سال تاسیس
0
سبد کالاها