در 1ام دی, 1400 منتشر شد

یلدا به وقت کاوان تجارت

خانواده ی کاوان تجارت کیاسام در روز 30 آذر به […]

خانواده ی کاوان تجارت کیاسام در روز 30 آذر به مناسبت جشن یلدا گرد هم آمدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت کاوان تجارت کیاسام: به مناسبت جشن بزرگ یلدا، اعضاء این خانواده  در کنار هم جمع شدند و آئین‌های مربوط به این رویداد را فعلیت بخشیدند و این رویداد دیرینه و ارزشمند را با یکدیگر جشن گرفتند.

وی در ادامه افزود: یکی از مهم‌ترین و ارزشمندترین رسالت‌های این مجموعه از بدو تاسیس، توجه به رویدادهای مهم و ریشه‌دار و به جای آوردن مناسبت‌های اجتماعی، در جهت ایجاد صمیمت بیشتر و تقویت ارتباطات داخلی و روحیه همدلی و هم‌سویی در میان کارکنان این مجموعه بزرگ بوده است.

یلدا به وقت کاوان تجارت

روابط عمومی شرکت کاوان تجارت کیاسام ادامه داد: مجموعه کاوان تجارت سازمانی یکدست و هم راستا است که روز به روز در حال گسترش و بزرگ‌تر شدن می‌باشد، لذا ایجاد فرصت‌هایی برای در کنار هم بودن و بسترسازی برای تقویت روابط انسانی در میان کارکنان این مجموعه، یکی از اساسی‌ترین و پر اهمیت‌ترین برنامه‌های تعریف شده در اهداف بلندمدت و کوتاه مدت مجموعه می‌باشد.

یلدا به وقت کاوان تجارت

همچنین او در ادامه ضمن تاکید بر نقش بسزای توجه کردن به این گونه مناسبت‌ها بر موفقیت و رشد سازمان‌ها افزود:  مدیریت این مجموعه همواره بر توجه به اصول حرفه‌ای روابط انسانی و هم‌افزایی  و قرار دادن محوریت کرامت انسانی در ارتباطات سازمانی تاکید داشته و نوآوری و موفقیت را در گرو همدلی اعضاء با یکدیگر دانسته و برای آن اهمیت ویژه‌ای قائل شده است.

یلدا به وقت کاوان تجارت

یلدا که از کهن‌ترین و ریشه‌دارترین جشن‌های ایرانی است آخرین و طوانی‌ترین شب پاییز بوده که توجه به آن در میان ایرانیان قدمتی تاریخی دارد.آنچه از منابع بر می‌آید این است که تاریکی در باور مردم قدیم نماد اهریمن بوده و لذا با روشن کردن آتش و گرد آمدن در اطراف آن و شادی و پایکوبی و گفت و گو، این شب را به صبح می‌رساندند. ایرانیان هزاران سال است  که هنوز در این شب گرد هم می‌آیند و با انجام آئین‌هایی مانند حافظ خوانی، جمع شدن در کنار یکدیگر، تاریکی و امتداد شب را با سرخی انار و غزل‌های حافظ، به شادمانی و سرور بدل می‌کنند.

دسته‌بندی: اخبار و رویدادها

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه