منصور ضیائی

جناب آقای منصور ضیایی با 28 سال سابقه، همواره در پی استقرار جدیدترین متد انبارداری و لجستیک هستند هم چنین ایشان در خصوص حفظ و نگهداری کالا ها و ارتقا ایمنی تدابیر خاصی را اندیشیده اند و تعهد ایشان در این خصوص مثال زدنی است، تیم انبار با بالا بردن سرعت عملیات در ارتقا خدمات پیشرو به مشتریان نقش مهمی دارد و فرهنگ کار تیمی و استقبال از تغییر بعنوان اساس این واحد می باشد که سنگ بنای محکمی برای پیشبرد اهداف آن می باشد.

اعضای تیم

آقای پورمحمد – سرپرست مونتاژ

آقای خاتمی – انباردار

آقای قنبری – کمک انباردار

آقای اشرفی – انباردار خرد

آقای گج لو – انباردار خرد

آقای فرمانی – وسط کار انبار

آقای یوسفی – کارمند رسید کالا

دپارتمان‌های کاوان تجارت

بازرگانی

واد بازرگانی همیشه در تلاش بوده تا با Sourcing مناسب کالاهایی با بالاترین کیفیت را شناسایی و از مراجع اصلی خریداری کند تا فارغ از قیمت گذاری پایین از کیفیت محصولات اطمینان حاصل کند. هم‌چنین با رصد بازار لوازم جانبی موبایل در سطح جهان در تلاش هستند تا کالاهای باکیفیت و با کیفیت روز را در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار دهند.

فروش

شناسایی نیازهای بازار ایران، معرفی و توزیع مناسب کالاهای برند پرووان از اهم وظایفی است که این واحد دنبال می‌کند. بالغ بر 300 مدل کالای مختلف از سوی واحد فروش به طور مستمر به بازار عرضه می‌شود. پرسنل واحد فروش به صورت تمام وقت در حال پاسخگویی و ارائه خدمات به بیش از 50نمایندگی در سطح ایران هستند.

دیجیتال مارکتینگ

امروزه شاهد افزایش میزان استفاده عموم مردم از اینترنت در سراسر دنیا هستیم. به همین منظور واحد دیجیتال مارکتینگ کاوان تجارت بر آن است تا با ارائه بهترین خدمات اینترنتی، نقشی موثر برای مخاطبان خود ایفا کند.

واحد دیجیتال مارکتینگ با بروزرسانی مستمر سایت و صفحات رونیکس در شبکه‌های اجتماعی مختلف اعم از اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و لینکدین و تولید محتوای متنی در تلاش است تا برند پرووان را به کاربران بیشتری معرفی کند.

گارانتی

کاوان تجارت برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود، شرکتی دیگر با نام «کاوان کالا» را تأسیس کرده است. کاون تجارت با بیش از 50 عاملیت مجاز در سراسر کشور، خدمات متنوع خود (مانند ۱۲ ماه و 6 ماه گارانتی تعویض و تعمیر) را به مشتریان ارائه کند. هم‌چنین با بهره‌گیری از فضای آنلاین توانسته فرایند ثبت و پیگیری سفارشات گارانتی را برای تمام مردم فراهم کند.