مهرنوش مشرقی

خانم مهرنوش مشرقی با 18 سال سابقه در حوزه بازرگانی علاوه بر سمت مدیرعاملی در شخصیت حقوقی ، مدیریت واحد بازرگانی این شرکت با محوریت منبع یابی و تامین کالاهای با کیفیت و حمل و ترخیص کالا را به عهده دارند . همچنین با مدیریت و درایت ایشان و با کمک همکاران فنی و متخصص با هدف تولید و کارآفرینی و ارتقاء بهره وری ، بخشی از ماشین آلات لازم برای تولید تبلت و لوازم جانبی موبایل در سال جاری و مابقی در سال 1401 وارد کشور عزیزمان خواهد شد.

به واسطه تلاش های ایشان برند پرووان نه تنها در ایران بلکه در امارات و چندین کشور دیگر شعبه فعال دارد و در سال های آینده به یک برند جهانی تبدیل می شود .

اعضای تیم

شکوه شویدبار

سرپرست بازرگانی

زینب نیازی

سرپرست واردات

الناز عالی نژاد

کارشناس واردات

زهرا مختاری

کارشناس بازرگانی

پوریا تقی خانی

کارشناس واردات

نگار چگنی

کارشناس واردات

هادی نصرت آبادی

کارشناس توسعه بازار

دپارتمان‌های کاوان تجارت

بازرگانی

واد بازرگانی همیشه در تلاش بوده تا با Sourcing مناسب کالاهایی با بالاترین کیفیت را شناسایی و از مراجع اصلی خریداری کند تا فارغ از قیمت گذاری پایین از کیفیت محصولات اطمینان حاصل کند. هم‌چنین با رصد بازار لوازم جانبی موبایل در سطح جهان در تلاش هستند تا کالاهای باکیفیت و با کیفیت روز را در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار دهند.

فروش

شناسایی نیازهای بازار ایران، معرفی و توزیع مناسب کالاهای برند پرووان از اهم وظایفی است که این واحد دنبال می‌کند. بالغ بر 300 مدل کالای مختلف از سوی واحد فروش به طور مستمر به بازار عرضه می‌شود. پرسنل واحد فروش به صورت تمام وقت در حال پاسخگویی و ارائه خدمات به بیش از 50نمایندگی در سطح ایران هستند.

دیجیتال مارکتینگ

امروزه شاهد افزایش میزان استفاده عموم مردم از اینترنت در سراسر دنیا هستیم. به همین منظور واحد دیجیتال مارکتینگ کاوان تجارت بر آن است تا با ارائه بهترین خدمات اینترنتی، نقشی موثر برای مخاطبان خود ایفا کند.

واحد دیجیتال مارکتینگ با بروزرسانی مستمر سایت و صفحات رونیکس در شبکه‌های اجتماعی مختلف اعم از اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و لینکدین و تولید محتوای متنی در تلاش است تا برند پرووان را به کاربران بیشتری معرفی کند.

گارانتی

کاوان تجارت برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود، شرکتی دیگر با نام «کاوان کالا» را تأسیس کرده است. کاون تجارت با بیش از 50 عاملیت مجاز در سراسر کشور، خدمات متنوع خود (مانند ۱۲ ماه و 6 ماه گارانتی تعویض و تعمیر) را به مشتریان ارائه کند. هم‌چنین با بهره‌گیری از فضای آنلاین توانسته فرایند ثبت و پیگیری سفارشات گارانتی را برای تمام مردم فراهم کند.