نمایندگی شماره یک تهران:

آدرس: تهران، خیابان جمهوری، پاساژ چارسو، طبقه4، پلاک F14

نمایندگی شماره دو تهران:

آدرس: خيابان جمهوری، تقاطع پل حافظ، پاساژ علاالدین، طبقه ۴ واحد ۴۴۰ -۴۴۱

نمایندگی شماره سه تهران:

نمایندگی شماره 3 پرووان

آدرس: ابتدای خیابان فردوسی، پاساژ امام رضا، طبقه اول، پلاک 21، فروشگاه دیجی سام

نمایندگی شماره چهار تهران:

نمایندگی شماره 4 پررووان در تهران

آدرس: ضلع شمالی میدان امام خمینی، بین پاساژ لباف و لاله زار، فروشگاه دیجی بابایی

نمایندگی شماره یک اصفهان

آدرس: میدان احمداباد ، خیابان احمداباد ، مجتمع گلستان طبقه همکف واحد 16

درباره پرووان
یکی از زمینه‌های پرطرفدار میان مصرف کنندگان ایرانی و البته صاحبان کسب و کار، حوزه کالاهای دیجیتال بوده است. برندهای متعددی در ایران حضور داشته و سعی دارند تا سهمی از بازار ایران داشته باشند. یکی از این برندها که توانسته اعتماد جمع زیادی را به خود جلب کند، برند پرووان است. پرووان در سال 2015 در شهر شنژن چین پایه گذاری شد و با وجود نوپا بودن توانست به رقیبی سرسخت برای دیگر برندهای مطرح بین المللی تبدیل شود. هدف از راه اندازی این برند، ارائه کالاهای نوآورانه در جهت ایجاد آسایش و رفاه برای مردم بوده است.

رسالت این برند در نام آن نهفته است. “pro” به معنای حرفه‌ای است که در راستای رفتار حرفه‌ای تمامی اعضای شرکت برای تولید محصولات و خدمات متنوع بوده است. “one” نمایانگر رضایت مندی مشتریان است که هدف غایی شرکت می‌باشد. پس بنابراین می‌توان گفت که شرکت پرووان متشکل از خانواده‌ای حرفه‌ای شامل مدیران و متخصصانیست که در راستای بزرگترین هدفشان که رضایت مندی مشتریان عزیز است حرکت می‌کنند.

کالاهای برند پرووان در دسته بندی‌های متنوعی قرار می‌گیرند و ماندگاری و بازدهی بالا از مشخصه‌های این برند است. هم چنین مدیران این برند همیشه در تلاش بوده‌اند تا زیبایی در طراحی را هم مد نظر قرار دهند و سلایق تمامی اقشار جامعه را در بر گیرند.