نمایندگی شماره 1

آدرس: تهران خیابان جمهوری پاساژ چارسو طبقه چهارم واحد f11

نمایندگی شماره 2

آدرس: میدان امام خمینی ابتدای فردوسی پیاده رو پشت شهرداری پاساژ لباف زیر همکف پلاک 6

نمایندگی شماره 3

آدرس: میدان امام خمینی اول خیابان فردوسی پاساژطبس طیقه سوم پلاک 3/14

نمایندگی شماره 4

آدرس: تهران – چیتگر – میدان ساحل خیابان نیما یوشیج برج تماس طبقه اول واحد 22

نمایندگی شماره 5

آدرس: اصفهان -میدان احمدآباد -پاساژگلستان -طبقه اول فروشگاه woko

نمایندگی شماره 6

آدرس: پایین تر از میدان ولیعصر، مجتمع کامپیوتر ولیعصر، طبقه همکف، پلاک 55

نمایندگی شماره 7

آدرس: مشهد بلوار قرنی تقاطع بلوار مجد-مجتمع ضامن آهو طبقه دوم واحد ۲۱۷

درباره پرووان
یکی از زمینه‌های پرطرفدار میان مصرف کنندگان ایرانی و البته صاحبان کسب و کار، حوزه کالاهای دیجیتال بوده است. برندهای متعددی در ایران حضور داشته و سعی دارند تا سهمی از بازار ایران داشته باشند. یکی از این برندها که توانسته اعتماد جمع زیادی را به خود جلب کند، برند پرووان است. پرووان در سال 2015 در شهر شنژن چین پایه گذاری شد و با وجود نوپا بودن توانست به رقیبی سرسخت برای دیگر برندهای مطرح بین المللی تبدیل شود. هدف از راه اندازی این برند، ارائه کالاهای نوآورانه در جهت ایجاد آسایش و رفاه برای مردم بوده است.

رسالت این برند در نام آن نهفته است. “pro” به معنای حرفه‌ای است که در راستای رفتار حرفه‌ای تمامی اعضای شرکت برای تولید محصولات و خدمات متنوع بوده است. “one” نمایانگر رضایت مندی مشتریان است که هدف غایی شرکت می‌باشد. پس بنابراین می‌توان گفت که شرکت پرووان متشکل از خانواده‌ای حرفه‌ای شامل مدیران و متخصصانیست که در راستای بزرگترین هدفشان که رضایت مندی مشتریان عزیز است حرکت می‌کنند.

کالاهای برند پرووان در دسته بندی‌های متنوعی قرار می‌گیرند و ماندگاری و بازدهی بالا از مشخصه‌های این برند است. هم چنین مدیران این برند همیشه در تلاش بوده‌اند تا زیبایی در طراحی را هم مد نظر قرار دهند و سلایق تمامی اقشار جامعه را در بر گیرند.