دپارتمان بازاریابی و فروش

دپارتمان فروش و بازاریابی شرکت کاوان تجارت کیاسام از یک تیم حاذق تشکیل شده که با شناخت درست بازار و نیاز مصرف کننده در هر نقطه از کشور، اقدام به معرفی و پخش محصولات پرووان در سراسر ایران می‌کنند. مدیریت خرید مشتریان قدیم و جدید به عهده واحد فروش است.
از اهداف والای واحد فروش می‌توان به پیش بینی نیاز بازار و رصد انواع برندهای موجود در بازار جهت ارائه کالایی باکیفیت به مصرف کننده اشاره کرد. هم‌چنین با ارائه بهترین طرح فروش به همکاران نماینده و عوامل فروش آسودگی خاطر لازم را جهت تهیه و توزیع محصولات پرووان به همکاران می‌دهد.

بازاریابی

طبق تعریف می‌توان گفت:
بازاریابی یکی از وظایف سازمانی و مجموعه‌ای از فرایندهای مرتبط با خلق ارزش، اطلاع‌رسانی درباره‌ی آن ارزش و تحویل آن به مشتریان است. بازاریابی هم‌چنین مدیریت ارتباط با مشتریان را، به شکلی که منافع سازمان و ذی‌نفعان آن را تأمین کند، شامل می‌شود.
دپارتمان فروش شرکت کاوان تجارت با بهره‌گیری از نیروهای حاذق در امر بازاریابی اقدام به شناسایی مناطق مناسب توزیع محصول و معرفی آن‌ها به همکاران و نمایندگان می‌کند.

وصول مطالبات

وصول مطالبات ، اصطلاحی حقوقی است که به معنی باز پس گرفتن مطالبات معوق و گذشته از بدهکار و تبدیل اسنادی مانند چک و سفته به پول نقد می ‌باشد . در واقع وصول مطالبات به تمامی اقداماتی گفته می‌ شود که طلبکار در راستای احقاق حق خود در برابر بدهکار انجام می ‌دهد.
واحد وصول مطالبات شرکت کاوان تجارت کیاسام سعی در ارائه راهکارها و برنامه‌هایی برای فروش محصولات خود داشته تا همکاران بتوانند با آسودگی خاطر لازم نسبت به تهیه و پخش محصولات پرووان اقدام کنند. همین امر باعث شده تا پرووان بیش از 50 نمایندگی فعال در سراسر ایران داشته باشد.

اعضای تیم فروش

مهسا احمدی

سرپرست بازاریابی

فاطمه یزدانی

کارشناس بازاریابی

رضا سلطانی

کارشناس بازاریابی

پریسا شعبانی

کارشناس فروش تلفنی

میترا صارم

کارشناس فروش آنلاین

فاطمه سیاووشی

کارشناس وصول مطالبات

دپارتمان‌های کاوان تجارت

بازرگانی

واد بازرگانی همیشه در تلاش بوده تا با Sourcing مناسب کالاهایی با بالاترین کیفیت را شناسایی و از مراجع اصلی خریداری کند تا فارغ از قیمت گذاری پایین از کیفیت محصولات اطمینان حاصل کند. هم‌چنین با رصد بازار لوازم جانبی موبایل در سطح جهان در تلاش هستند تا کالاهای باکیفیت و با کیفیت روز را در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار دهند.

فروش

شناسایی نیازهای بازار ایران، معرفی و توزیع مناسب کالاهای برند پرووان از اهم وظایفی است که این واحد دنبال می‌کند. بالغ بر 300 مدل کالای مختلف از سوی واحد فروش به طور مستمر به بازار عرضه می‌شود. پرسنل واحد فروش به صورت تمام وقت در حال پاسخگویی و ارائه خدمات به بیش از 50نمایندگی در سطح ایران هستند.

دیجیتال مارکتینگ

امروزه شاهد افزایش میزان استفاده عموم مردم از اینترنت در سراسر دنیا هستیم. به همین منظور واحد دیجیتال مارکتینگ کاوان تجارت بر آن است تا با ارائه بهترین خدمات اینترنتی، نقشی موثر برای مخاطبان خود ایفا کند.

واحد دیجیتال مارکتینگ با بروزرسانی مستمر سایت و صفحات رونیکس در شبکه‌های اجتماعی مختلف اعم از اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و لینکدین و تولید محتوای متنی در تلاش است تا برند پرووان را به کاربران بیشتری معرفی کند.

گارانتی

کاوان تجارت برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود، شرکتی دیگر با نام «کاوان کالا» را تأسیس کرده است. کاون تجارت با بیش از 50 عاملیت مجاز در سراسر کشور، خدمات متنوع خود (مانند ۱۲ ماه و 6 ماه گارانتی تعویض و تعمیر) را به مشتریان ارائه کند. هم‌چنین با بهره‌گیری از فضای آنلاین توانسته فرایند ثبت و پیگیری سفارشات گارانتی را برای تمام مردم فراهم کند.