استخدام در کاوان تجارت

سلام خدمت همراهان آینده کاوان تجارت
شرکت کاوان تجارت کیاسام تنها نمایندگی رسمی شرکت پرووان، در زمینه تولید و واردات کالاهای دیجیتال فعالیت می‌کند. در حدود ۲۰ سال سابقه توانستیم اعتبار درخشانی در این زمینه کسب کنیم.شرکت کاوان تجارت با فراهم کردن محیطی دوستانه توانسته عده‌ای از افراد خوش ذوق و آماده‌ی پیشرفت را در این شرکت جمع کند تا بستری برای رشد افراد و سازمان فراهم شود.اگر فکر می‌کنید آمادگی لازم برای پیشرفت کردن رسیدن به بهترین جایگاه را دارید می‌توانید با تکمیل فرم همکاری با ما ارتباط برقرار کنید. پس از تکمیل فرم زیر و ارسال درخواست شما، مدیران بخش مرتبط با عنوان شغلی شما پس از بررسی رزومه و تایید اولیه با شما تماس می‌گیرند.

شرکت کاوان تجارت کیاسام در زمینه‌های اقدام به جذب همکار می‌نماید. لطفا در صورت برخورداری از شرایط مذکور فرم استخدام را تکمیل کرده و رزومه خود را ضمیمه کنید.

اداری و انفورماتیک

بازرگانی

فروش و مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

مالی و حسابداری

خدمات پس از فروش

انبار و لجستیک

چرا کاوان تجارت

کار تیمی

در کاوان تجارت فرصت این را خواهید داشت تا بتوانید ذوق کار تیمی را در خورد تقویت کنید و با افراد تیم تعامل داشته باشید.

فرصت ارتقا شغلی

“شایسته سالاری” یکی از معیارهای اصلی مدیران کاوان تجارت جهت ارتقا نیروها است و هر فردی با میزان تلاش بالاتر می‌تواند جایگاه بهتری کسب کند.

کسب تجربه

در کاوان تجارت این فرصت را دارید که در زمینه مورد علاقه‌تان تجربه کسب کنید و کوله باری از تجربه را در آن زمینه به دست آورید.

فرصت یادگیری

مدیران کاوان بر این باورند که باید برای تمامی پرسنل فرصت یادگیری فراهم کرد تا بتوانند به یک متخصص در زمینه کاری خود تبدیل شوند

شرکت کاوان تجارت کیاسام مصمم است تا در ایران با گسترش فعالیت‌ها سهم بیشتری از بازار کسب و کار لوازم جانبی موبایل را به خود تخصیص دهد. بدیهی است این هدف مگر با منابع انسانی حرفه ای و متعهد محقق نمی‌گردد. کاوان تجارت به دلیل گسترش همه جانبه در بخش‌های مختلف همواره در حال جذب نیروهای متخصص و کارآمد است که تواماً با روند جذب در پی تدارک و تجهیز سازمان به جهت بدل شدن به محیطی جذاب، پر تلاش و تدوین مسیر شغلی میباشد.