علی جعفری

جناب آقای علی جعفری معاون فروش و بازاریابی  با 12 سال سابقه، از تمام توان خود برای توسعه سهم بازار برند پرووان استفاده کرده اند و توانمندی خود را در مدت همکاری با کاوان تجارت کیاسام ثابت کرده اند، معاونت فروش در تعیین اهداف فروش همواره به دنبال چالش برانگیز ترین اهداف بوده اند و برای دستیابی به این مهم حمایت و پشتیبانی تیم فروش مثال زدنی است ، روحیه کار گروهی و توسعه مستمر فردی از جذابیت های این واحد می باشد.

اعضای تیم

آقای رامین مهرانور | سرپرست امور مشتریان

امور مربوط به مارکتینگ نمایندگان از قبیل عقد قراردادهای سالانه ، تبلیغات اختصاصی ،تبلیغات محیطی ، برگزاری همایش‌ها و سمینارها و شرکت در نمایشگاه‌ها

و … بخشی از اموری هست که ایشان انجام می دهند.

فاطمه یزدانی | سرپرست فروش سازمانی

تمامی امور مرتبط با بازاریابی و فروش کالاها بصورت B2B و پیدا کردن سازمان‌های دارای پتانسیل همکاری از جمله بانک مرکزی ، سایر بانک‌های خصوصی و دولتی ، وزارت نفت ، وزارت نیرو و ….. به عهده ی ایشان و تیمشان هست.

ناهید علیزاده | کارشناس مالی فروش

به جهت تسهیل فرایند فروش ، بررسی میزان اعتبار و مانده حساب مشتریان ، ارتباط با مشتریان در خصوص وصول مطالبات و حل و فصل مسائل مالی مربوطه از وظایف ایشان می باشد.

مهتاب طاهرخانی | کارشناس فروش

تیم بازاریابی کاوان تجارت کیاسام ، وظیفه ی پیدا کردن ، ارتباط گرفتن ، اعتبار سنجی اولیه ، مذاکره و عقد قرارداد و اعطای نمایندگی فروش محصولات پرووان رو بر عهده دارند. بخش زیادی از این امور در سفر های استانی و پیگیری و ارتباط گیری با مشتریان بالقوه انجام می گیرد.

مهری تقی پور | کارشناس فروش سازمانی

انجام کلیه ی عملیات اعتبار سنجی ، پیگیری دریافت سفارشات ، ایجاد ارتباط مؤثر با مشتریان سازمانی ، پیگیری ارسال سفارشات و هماهنگی‌های لازم تحویل کالا از جانب ایشان انجام خواهد شد.

آوا صدر واثقی | کارشناس فروش

انجام کلیه ی عملیات اعتبار سنجی ، پیگیری دریافت سفارش‌ها ، ایجاد ارتباط مؤثر با مشتریان سازمانی ، پیگیری ارسال سفارش‌ها و هماهنگی‌های لازم تحویل کالا از جانب ایشان انجام خواهد شد.

علی معینی | کارشناس فروش

جهت ارتباط با نمایندگان در خصوص انجام عملیات اعتبار سنجی ، ثبت سفارش محصول ، پيگيري ارسال محصول ، پیگیری امور مالی نمایندگان و در کل تمامی امور مرتبط با فروش کالاها به نمایندگان توسط ایشان انجام می گیرد.

پریسا شعبانی | کارشناس فروش

جهت ارتباط با نمایندگان در خصوص انجام عملیات اعتبار سنجی ، ثبت سفارش محصول ، پيگيري ارسال محصول ، پیگیری امور مالی نمایندگان و در کل تمامی امور مرتبط با فروش کالاها به نمایندگان توسط ایشان انجام می گیرد.

محمد رضا شاه محمدی | کارشناس فروش آنلاین

کلیه امور مربوط به فروش محصولات بصورت آنلاین در سایت های منتخب و انجام تمام مراودات و عقد قراردادهای ما بین شرکت کاوان تجارت کیاسام و سایت های فروش آنلاین کالا و همچنین دریافت سفارشات ، پیگیری ارسال سفارشات از طریق ایشان انجام خواهد شد.

فاطمه طاهری | طراح سایت

فرشته عسگری | طراح گرافیک

طراحی گرافیکی تمامی امور چاپی ، محتوایی شامل تابلوها، استیکر ها ،بنرهای دیجیتال ، اینفوگرافیک ها ،بروشورها و …. تماما به عهده ی ایشان می باشد