دپارتمان گارانتی

خدمات پس از فروش یکی از مواردی است که آسودگی خاطر لازم را برای خریداران هنگام تهیه محصول فراهم می‌کند. از طرفی گارانتی یک محصول به منزله تاییدیه‌ای برای اعتبار آن برند می‌باشد که در ایران گارانتی معتبر کاوان کالا سابقه ارائه خدمات پس از فروش به بسیار یاز برندهای مطرح از جمله لوازم جانبی اپل را دارد. گارانتی محصولات پرووان توسط کاوان کالا مهر تاییدیه‌ای بر کیفیت این برند لوازم جانبی موبایل است. خدمات گارانتی ار بستر آنلاین بهره می‌برند تا تمام افراد از سرتاسر ایران بتوانند کالای خود را ثبت کنند و درخواست خدمات خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

پذیرش آنلاین

بهره‌گیری از بستر آنلاین باعث شده تا ارائه خدمات گارانتی کاوان کالا تسریع یابد و تمامی خریداران محصولات پرووان بتوانند در صورت بروز هرگونه مشکل در کالای خریداری شده به صورت آنلاین درخواست خدمات خود را ثبت کنند و پس از ارسال کالا به واحد گارانتی بتوانند به صورت لحظه‌ای از وضعیت کالای خود باخبر شوند.

تعمیر و تعویض

تمامی کالاهای دریافت شده از سراسر ایران توسط کارشناسان مجموعه بررسی می‌شوند و در صورت تایید تعمیر یا تعویض کالا انجام می‌پذیرد. در صورت وجود قطعه مورد نظر کالا تعمیر می‌شود و در غیر اینصورت کالای بسته بندی شده به مشتریان ارائه می‌شود.

اعضای تیم

فهیمه نورانی

سرپرست تعمیرگاه

معین رضاپور

تکنسین

رضا حیدری

تکنسین

مصطفی طاهری

تکنسین

آیدا کامل ارومیه

کارشناس کنترل کیفیت

مریم حسینی

پذیرش

دپارتمان‌های کاوان تجارت

بازرگانی

واد بازرگانی همیشه در تلاش بوده تا با Sourcing مناسب کالاهایی با بالاترین کیفیت را شناسایی و از مراجع اصلی خریداری کند تا فارغ از قیمت گذاری پایین از کیفیت محصولات اطمینان حاصل کند. هم‌چنین با رصد بازار لوازم جانبی موبایل در سطح جهان در تلاش هستند تا کالاهای باکیفیت و با کیفیت روز را در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار دهند.

فروش

شناسایی نیازهای بازار ایران، معرفی و توزیع مناسب کالاهای برند پرووان از اهم وظایفی است که این واحد دنبال می‌کند. بالغ بر 300 مدل کالای مختلف از سوی واحد فروش به طور مستمر به بازار عرضه می‌شود. پرسنل واحد فروش به صورت تمام وقت در حال پاسخگویی و ارائه خدمات به بیش از 50نمایندگی در سطح ایران هستند.

دیجیتال مارکتینگ

امروزه شاهد افزایش میزان استفاده عموم مردم از اینترنت در سراسر دنیا هستیم. به همین منظور واحد دیجیتال مارکتینگ کاوان تجارت بر آن است تا با ارائه بهترین خدمات اینترنتی، نقشی موثر برای مخاطبان خود ایفا کند.

واحد دیجیتال مارکتینگ با بروزرسانی مستمر سایت و صفحات رونیکس در شبکه‌های اجتماعی مختلف اعم از اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و لینکدین و تولید محتوای متنی در تلاش است تا برند پرووان را به کاربران بیشتری معرفی کند.

گارانتی

کاوان تجارت برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود، شرکتی دیگر با نام «کاوان کالا» را تأسیس کرده است. کاون تجارت با بیش از 50 عاملیت مجاز در سراسر کشور، خدمات متنوع خود (مانند ۱۲ ماه و 6 ماه گارانتی تعویض و تعمیر) را به مشتریان ارائه کند. هم‌چنین با بهره‌گیری از فضای آنلاین توانسته فرایند ثبت و پیگیری سفارشات گارانتی را برای تمام مردم فراهم کند.