در 13ام دی, 1400 منتشر شد

دوره ی آموزشی CRM در شرکت کاوان تجارت کیاسام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی کاوان تجارت کیاسام: دوره آموزشی مدیریت […]

به گزارش روابط عمومی کاوان تجارت کیاسام: دوره آموزشی مدیریت ارتباط با مشتری در قالب 22 جلسه 3 ساعته، از تاریخ 22 دی ماه 1399 آغاز شد و در تاریخ 7 دی ماه 1400 پایان یافت. در این دوره آموزشی که با هدف استقرار سیستم اتوماسیون یکپارچه و ایجاد، بهبود و حفظ روابط بلند مدت با مشتری انجام شد، اعضاء 2 دپارتمان فروش و مارکتینگ و بازرگانی با آموزش سرفصل‌های فروش سازمانی، فروش استاندارد، اعتبارسنجی مشتریان، منبع‌یابی و خرید خارجی حضور داشتند.

دوره ی آموزشی CRM در شرکت کاوان تجارت کیاسام برگزار شد

در ادامه افزود: مجموعه کاوان تجارت کیاسام متشکل از دپارتمان‌های بازرگانی، فروش و مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ، اداری و منابع انسانی، خدمات پس از فروش، امور مالی و انبار می‌باشد. از آنجایی که این شرکت روندی رو به جلو و در مسیر توسعه دارد، به روز رسانی دانش علمی مجموعه و توجه به نقش موثر تکنولوژی و دانش علمی و لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی و بازآموزی، در رسیدن به اهداف بلند مدت، در دستور کار ابتدایی این مجموعه بوده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر بالغ بر 70 نیروی مستقیم در این مجموعه شاغل می‌باشند که با توجه به روند رو به توسعه شرکت، این عدد روندی صعودی دارد و از آنجایی که برنامه استخدامی کاوان تجارت از ابتدای تاسیس، جذب نیروهای متخصص و آکادمیک بوده است، لذا اجرای برنامه‌های آموزشی متناسب با تخصص های جذب شده جهت به روزرسانی اطلاعات فنی و علمی این نفرات، از برنامه های اصلی این مجموعه بزرگ و دانش بنیان بوده است.
در پایان روابط عمومی کاوان تجارت کیاسام به نقل از مدیریت این مجموعه افزود: هر مجموعه‌ای در راستای رسیدن به هدف یا اهداف خاصی ایجاد می‌شود و هماهنگی‌ها و روابط درون آن سازمان و همچنین تخصیص منابع، در جهت رسیدن به همان هدف یا اهداف صورت می‌گیرد و در واقع نیروهای انسانی هستند که مجموعه را به آن اهداف نزدیک می‌کنند. در معنای دقیق‌تر، نیروهای انسانی مهم ترین منبع دارایی‌های یک سازمان می‌باشند و لازم است که مدیران مجموعه‌ها به آموزش و تقویت دانش علمی و مهارت‌های کارکنان توجه کافی را داشته باشند. این امر با توجه به تغییرات لحظه‌ای تئوری‌های علمی در جهان که حاصل پیشرفت و به روزرسانی مهارت‌ها است، بسیار بالا می‌باشد.

دسته‌بندی: اخبار و رویدادها

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه