در 29ام آذر, 1400 منتشر شد

کاوان در همایش تاپ گان سهم خودش را ادا کرد

شرکت کاوان تجارت کیاسام در همایش بزرگ تاپ گان یکی […]

شرکت کاوان تجارت کیاسام در همایش بزرگ تاپ گان یکی از اسپانسرهای برگزارکننده‌بود.

به گزارش روابط عمومی کاوان تجارت کیاسام:

این شرکت در کنار نام های دیگری مانند سپاهان همراه، فرتاک و… از اسپانسرهای برگزار کننده ی همایش تاپ گان بود. این همایش که در روز جمعه 26 آذر در محل سالن همایش های برج میلاد و با حضور و اجراء حسین طاهری برگزار شد، میزبان مدیران ارشد مجموعه های پیشرو و دانش بنیان بسیاری بود..

وی افزود: همایش تاپ گان با موضوعیت استراتژی تسلط در بازار و قدرت در کسب و کار در دو سانس برگزار شد که مجموعه ی کاوان تجارت کیاسام با محوریت معرفی بیشتر محصولات پرووان و بهره گیری از دانش روز، در کنار سایر اسپانسرها حضور پیدا کرد.

همایش بزرگ تاپ گان

همچنین در این همایش مهمان های ویژه ای به صورت مستقیم از طرف مجموعه ی کاوان از نقاط مختلف کشور دعوت شده بودند که پس از اتمام برنامه به دعوت مدیر عامل مجموعه جناب سیدحسام روحانی در یکی از رستوران های بزرگ تهران پس از صرف نهار، جلسه ی هم اندیشی با حضور عوامل مجموعه و با محوریت گفت و گو در خصوص اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شرکت، توسط مدیرعامل و مدیرفروش مجموعه آقای علی جعفری انجام شد. همچنین سید جمال روحانی، مدیر محترم هلدینگ سپاهان همراه به عنوان مهمان افتخاری در جمع مهمانان حاضر گشته و بیاناتی را مطرح نمودند.

روابط عمومی کاوان تجارت با تکیه بر اهمیت جایگاه همایش های علمی و استراتژیک در برنامه های آتی شرکت، ادامه داد: مدیریت مجموعه ی کاوان تجارت کیاسام، ضمن حضور در این همایش ویژه، لزوم ارتقاء دانش و هم سویی اعضاء مجموعه با یکدیگر و تلاش برای رسیدن به توسعه را از مبانی اولیه ی رسیدن به اهداف بلندمدت مجموعه نام برد.

سیدحسام روحانی، مدیر مجموعه ی کاوان تجارت کیاسام: دانش محور بودن و انسجام در اجراء و خلاقیت و هم راستایی با مباحث روز جهانِ کسب و کار را از ویژگی های برجسته ی همایش تاپ گان برشمرد.

همایش بزرگ تاپ گان

شایان به ذکر می باشد که در پایان همایش تاپ گان، بالغ بر 600 پک اهدایی حاوی برخی از محصولات  پرووان ، از طرف مجموعه ی کاوان تجارت کیاسام به حاضرین در این گردهمایی بزرگ تقدیم شد.

دسته‌بندی: اخبار و رویدادها

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه